2005 yılında kurulan Kayra Elektronik Ltd.Şti. Türkiye pazarına elektronik komponent konusunda hizmet veren ve ürün tedarik eden bir firmadır. U-Blox’un Türkiye distribütörlüğünü sürdüren firmamız özellikle Araç Takip, Filo Yönetim ve Telemetri sistemleri konusunda üretim yapan firmalara hizmet vermektedir. GSM ve GPS modüllerin yanı sıra GSM ve GPS Antenler, RF ürünler, Konnektörler, SM Adaptörler ve Li-ION Piller başlıca diğer ürün gruplarımızdır. Geniş ürün yelpazesine sahip stoklarımız esnek teslimat konusunda ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilecek çeşitliliktedir.

Ayrıca Kablo grubu atölyemizde her türlü kablo grubu ihtiyaçlarınız, konusunda uzman kadromuz tarafından hazırlanmaktadır. Termine bağlı siparişleriniz olsun, acil ihtiyaçlarınız olsun hepsi aynı titizlikle ve aynı kalitede zamanında ve eksiksiz olarak tarafınıza teslim edilmektedir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı ilke edinen firmamız günümüz dinamikleri gereği hızlı hizmet beklentisini karşılamak adına Tayvanda ofis açarak bu konuda siz müşterilerine önemli avantajlar sunmaya devam etmektedir.

kayra elektronik